ABA terapija Rīga

Tatjana Batova - sertificēts uzvedības analītiķis un supervizors CBA-S , IBA

Izglītība: 

  • Rīgas Stradiņa universitāte - Profesionālais maģistra grāds veselības aprūpē ar mākslas terapeita professionālo kvalifikāciju (ārstniecības personas identifikators 25150036541);
  • Autisms. Korekcijas darbs. ABA teorija un prakse. Certified Behavior Analyst and Supervisor CBA-S. Sertifikāta numurs KV5-0423-078;
  • International Behavior Analysis Organization - International Behavior Analyst. Sertifikāta numurs 84036828;
  • Denvera modelis - agrīnā iejaukšanās bērniem ar autismu (aprīlis 2022);
  • FTF Behavioral consulting - praktiskā funkcionālā analīze un uz iemaņām balstīts treniņš (sertifikāta numurs KV4-0821-024)

Par ABAistaba

ABAistaba ir ABA terapijas centrs, kas specializējas darbam ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Mūsu centrā nodarbības vada kvalificēti speciālisti, kas ilgstoši apguvuši zināšanas, ar kuru palīdzību efektīvi praktizēt ABA terapiju un palīdzēt bērniem attīstīt vēlamās prasmes un uzvedības formas.

ABAistaba mērķis ir sniegt individuālu pieeju katram bērnam, pamatojoties uz viņa individuālajām vajadzībām un spējām. Mēs veicam rūpīgu bērna novērtēšanu, lai noteiktu, kādas prasmes viņam jau ir un kādas vēl jāattīsta. Pamatojoties uz šo novērtējumu, mēs izveidojam individuālu terapijas plānu, kas atbilst bērna vajadzībām un spējām.

ABAistaba speciālisti izmanto ABA terapijas metodi, lai mācītu bērnam vēlamās prasmes un uzvedības formas. ABA terapijas laikā bērnam tiek mācītas dažādas prasmes, piemēram, sociālās prasmes, uzvedības un komunikācijas, kā arī pašaprūpes prasmes. ABAistaba nodrošina arī atbalsta terapiju, lai palīdzētu bērnam izprast, kādas uzvedības formas ir vēlamas un kādas nav.

ABAistaba ir aprīkota ar mūsdienīgiem, ABA terapijas nodrošināšanai piemērotiem palīgmateriāliem.

ABAistaba uzsver atvērtu un saprotošu komunikāciju ar bērnu ģimenēm un strādā kopā ar tām, lai nodrošinātu bērnu turpmāku attīstību un progresu ārpus terapijas sesijām. Mēs plānojam organizēt arī seminārus un darbnīcas, lai izglītotu vecākus un ģimenes un palīdzētu saprast autiskā spektra traucējumus un ABA terapijas metodes.